Vitia. Foto: Atdhe Mulla

Zhduket një vajzë në Viti

Një qytetar i Vitisë është në kërkim të vajzës së tij.

Ai është ankuar në Polici se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Sipas Policisë, rasti është raportuar gjatë ditës së djeshme ne ora 23:50 dhe është informuar prokurori.

Në lidhje me këtë njësitë policore janë vënë në hetime.

09 Prill 2019 - 13:30

Arbisa Shefkiu 09/04/2019 - 13:30
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend