array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(34) "https://kallxo.com/zgjedhjet-2019/"
 }
}

NISMA i merr meritat Ramush Haradinajt: Taksën e propozoi Endrit Shala

Kandidatja e koalicionit Nisma Socialdemokrate, Arbëreshë Krasniqi në #debatpërnime ka deklaruar se tarifa prej 100% është propozuar nga ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala.

Vjosa Osmani: Më 6 tetor do të çlirohemi nga ata që e vunë në lojë miqësinë tonë me ShBA dhe shtetet mike

Me prioritet investimin në rini dhe përmirësimin e gjendjes në Kosovë, Lidhja Demokratike Kosovës ka mbajtur tubimin qendror në sheshin “Skënderbeu” në kryeqytet.

#DebatPernime për tarifën dhe politikën e jashtme

Me nisjen e fushatës parazgjedhore për zgjedhjet parlamentare, Jeta në Kosovë dhe KALLXO.com ka nisur serinë e #DebatPernime

Albin Kurti: Është momenti i fundit për ta shpëtuar vendin nga politikanët e pangopur

“E di që thellë në zemrat tuaja ju nuk keni ardhur vetëm për mua por keni ardhur për ju, familjet dhe fëmijët tuaj, sepse e ...

I akuzuari për korrupsion dhe krim të organizuar bën fushatë për PDK-në

Ish-kryetari i Gjilanit, Qemajl Mustafa, vazhdon të jetë pjesë e fushatave të Partisë Demokratike të Kosovës.

Kandidati nga IRDK premton zyrtarizimin e 'Festës memoriale të komunitetit egjiptian' - VIDEO

“Kauza kryesore e IRDK-së është promovimi dhe mbrojtja e komunitetit egjiptian në Kosovë, njëkohësisht dëshmojmë se komunitetet në Kosovë nuk janë veç ngarkesë për shtetin por ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!