Foto-Ilustrim

Zbulohen Narkotikë dhe Armë në Autobusin e Ekskursionit

Policia në raportin e përditshëm bën me dije se janë zbuluar sasi droge dhe armë në një autobus me nxënës që po shkonin në ekskursion.

Policia, sipas raportin 24 orësh pasi ka ndaluar në fshatin Arllat të Drenasit autobusin me nxënës që po shkonin në ekskursion, ka zbuluar te disa nga nxënësit sasi droge dhe armë të ftohta.

“Gjatë kontrollit të pasagjerëve tek 3 të dyshuar (nxënës) janë gjetur dhe konfiskuar: 3 thika, një boks metali si dhe një sasi e vogël e substancës narkotike”, thuhet në raportin policor.

KALLXO.com shpesh ka shkruar për raste të përleshjeve mes të miturve me armë të tilla.

19 Maj 2017 - 10:52

Adelina Ahmeti 19/05/2017 - 10:52
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend