Foto-ilustrim

VIDEO: Tiranë, Konfiskohen 43 kg Drogë

35 vjeçari A. M. Është kapur në flagrancë nga Policia e Tiranës duke transportuar 43 kg lëndë narkotike kanabis sativa.

 

Në njoftimin e policisë së shtetit sqarohet se  arestimi i 35-vjeçarit u bë pas informacioneve në rrugë operative se një shtetas po transportonte sasi të konsiderueshme lënde narkotike me automjetin e tij tip Mercedes Benz

Sipas njoftimit të policisë efektivët e policisë sekuestruan lëndën narkotike, automjetin e përdorur për transportin e saj si dhe dy aparate celularë. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë në ngarkim të A. M.për veprën penale “prodhim dhe shitje të narkotikëve”.

Video Materiali nga Aksioni

 

 

 

ETIKETA

13 Gusht 2017 - 16:21

Adelina Ahmeti 13/08/2017 - 16:21
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend