VIDEO Operacioni “Bukoviç” Goditet Rrjeti i Drogës

 

Në një operacion të Policisë së rrethit të Shkodrës në malësinë e Madhe janë konfiskuar mbi 37 kilogramë drogë

Sipas njoftimit të Policisë Shqiptarë në operacion janë konfiskuar  4 kilogramë e 124 Heroinë dhe 32 kilogramë mariuhanë

“Njësia Administrative Kastrat, Malësi e Madhe, rreth 100-150m larg kufirit të gjelbër, dy shtetas po transportonin lëndë narkotike në drejtim të Malit të Zi “thuhet në njoftimin e policisë

 

Policia e Shtetit ka publikuar edhe video materialet nga ky aksion të cilat mund ti ndiqni në linkun e mëposhtëm.

17 Korrik 2017 - 16:15

Kallxo 17/07/2017 - 16:15
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend