VIDEO – Momenti kur protestuesit gjuajnë me mollotov policinë në Tiranë

Një video e publikuar nga Balkan Insight, tregon momentin kur protestuesit e opozitës në Tiranë hedhin koktej mollotovi në drejtim të forcave të rendit.

Siç shihet në videon e publikuar, protesta ka eskaluar në dhunë dhe protestuesit kanë qarë kordonin e policisë në afërsi të ndërtesës së Kryeministrisë.

Për të shikuar videon klikoni në LINK

11 Maj 2019 - 20:02

Naim Krasniqi 11/05/2019 - 20:02
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend