Rrahja në Prishtinë

VIDEO – Filmohet rrahja në Prishtinë

Më 16 prill, Policia njoftoi se ka arrestuar një person pasi që dyshohet se pas një mosmarrëveshje verbale me një person tjetër, ka goditur veturën e këtij të fundit. Policia në njoftim e saj një ditë më vonë ka sqaruar se me urdhrin e prokurorit vetëm një person është ndaluar.

Kallxo.com ka siguruar pamjet ku shihen disa persona duke u rrahur ne mes vete.

Pasi që janë rrahur, një person hipi në makinën e tij dhe disa herë e goditi veturën e tjetrit.

KALLXO.com ka raportuar edhe me herët për ngjarjen e cila kishte ndodhur në Prishtinë përkatësisht ne rrethin në dalje të Prishtinës për në Mitrovicë.

https://kallxo.com/pas-mosmarreveshjes-e-godet-me-veture-veturen-e-nje-tjetri/

ETIKETA

23 Prill 2019 - 17:35

Behar Mustafa 23/04/2019 - 17:35
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend