VIDEO: Aksion i Policisë, Ka të Arrestuar

Policia e Kosovës ka kontrolluar një veturë me ç’rast ka edhe të arrestuar.

Rasti ka ndodhur pak pas orës 17:30 te rrethrrotullimi mes lagjes “Ulpiana” dhe QKUK-së, në Prishtinë.

Një qytetar ka dërguar pamje nga ky operacion.

Në to shihen forcat e Policisë që ende e mbajnë të rrethuar veturën e ndaluar.

Qytetari ka thënë se ka të arrestuar por nuk ka përmendur ndonjë numër.

KALLXO.com ka kontaktuar Policinë për të marrë hollësi të këtij rasti edhe është në pritje të përgjigjes.

ETIKETA

13 Dhjetor 2017 - 18:56

Arita Gërxhaliu 13/12/2017 - 18:56
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend