VIDEO Aksident i Rëndë në Rogovë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Rogovë në magjistralen Gjakovë Prizren.

Një qytetarë ka dërguar në KALLXO.com një video nga momentet e para pas aksidentit ku shihet një kombi i rrokullisur dhe një makinë transportuese e dëmtuar nga aksidenti. Policia e Kosovës ende nuk ka njoftuar për viktima në këtë përplasje makinash

18 Korrik 2017 - 19:36

Kreshnik Gashi 18/07/2017 - 19:36
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend