Pamje nga aksidenti mes veturës dhe kamionit në Duhël

Vdekja e tre të rinjve në aksidentin e Duhlës, Imri Ahmeti ngushëlloi dy familjet nga Lipjani

Liridona Ademaj 16/03/2019 - 18:40
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend