Ilustrim

Mitrovicë - Detyroi të miturën që të takohen, arrestohet

Një person është arrestuar pasi dyshohet se përmes rrjeteve sociale ka kanosur dhe detyruar të dalë në takim me një të mitur.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Evli Qelebia” në Mitrovicë në orën 17:27.

Policia njofton se i dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Së fundmi opinioni është tronditur nga rasti i fundit në Drenas ku një polic dyshohet për marrëdhënie seksuale dhe abort të paligjshëm.

KALLXO.com ka siguruar dosjen  kur pretendohet se kishte ndodhur aborti, shuma e paguar për të abortuar dhe motelet e vendet ku pretendohet se janë kryer marrëdhëniet seksuale.

https://kallxo.com/gjykata-tregon-arsyet-per-paraburgimin-e-policit/

 

.