FOTO: Aksident në qendër të Prishtinës, Policia në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në qendër të kryeqytetit.

Sipas fotografive të dërguara nga një qytetar në adresë të KALLXO.com shihet se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Xhorxh Bush”, që gjendet mes Fakultetit Filologjik dhe katedrales “Nënë Tereza”.

Në fotografi shihet në aksident janë të përfshira dy vetura.

Po ashtu, shihet se Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo jo.