Ilustrim

Arrestohet një burrë për mos respektim të urdhrit mbrojtës ndaj një gruaje

Një burrë është arrestuar pasi nuk ka respektuar vendimin e gjykatës për urdhër mbrojtje ndaj një gruaje në Drenas.

Viktima pas shqetësimeve të marra ka pranuar tretman  mjekësor dhe më pas është liruar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.