Aksident me motoçikletë

Dy persona janë lënduar në një aksident me motoçikletë në Prizren.

Sipas policisë, drejtuesi i motoçikletës nuk kishte përshtatur shpejtësinë dhe kishte humbur kontrollin.

I dyshuari dhe pasagjeri janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.