Postet nga: zyhdi haziri

Prokurori në izolim, dështon gjykimi për organizim të grupit kriminal

Gëzim Abazi dhe Lutfi Nebiu janë ulur sot në bankën e të akuzuarve për t`u përballur me aktakuzën e Prokurorisë Speciale, e cila i ...

Dalin para gjykatës  të akuzuarit për përleshjen me thikë e kaçavidë në Gjilan

Ilaz Cakolli dhe Egzon Azemi kanë dalë sot para gjykatës në Gjilan për t’u përballur me akuzën e Prokurorisë për vrasje në tentativë

Dënohet me burg e gjobë inspektori i akuzuar për ryshfet

Sadullah Dermaku, inspektor nga Kamenica është dënuar sot në gjykatën e Gjilanit pasi u gjet fajtor  për marrje të ryshfetit.

3 vjet burg dhe 1,000 euro gjobë për drogë dhe armë pa leje

Gjykata në Gjilan e ka dënuar të akuzuarin me inicialet B.M. duke i shqiptuar dënim në kohëzgjatje prej 3 vjet burgim dhe 1,000 euro gjobë pasi e ka ...

Mungon dëshmitarja, dështon gjykimi i të akuzuarve për vrasjen e kushëririt

Gjashtë të akuzuar për vrasje dhe respektivisht për lëndim trupor janë sjellë sot në Gjykatën e Gjilanit nën masa të rrepta sigurie.

Dalin para gjyqit të akuzuarit për vrasjen e kushëririt të tyre

Besmir Ismajli, Samet Ismajli, Fisnik Ismajli, Ismet Ismajli dhe Izri Ismajli, të akuzuar për vrasjen e Muhamet Ismajlit në fshatin Sadovinë e Çerkezëve dhe Ermond Ismajli, i akuzuar ...

Nis nga fillimi gjykimi i nipave për grabitjen në shtëpinë e dajave

Me maska e respektim të distancës ka nisur nga fillimi shqyrtimi gjyqësor ndaj të akuzuarve Ferdi Sali, Liridon Musli, Labinot Halimi dhe Selman Halimi.

Gjilan, i akuzuari për armëmbajtje pa leje nuk i përgjigjet gjykatës

Seanca ndaj Faton Latifit, i akuzuar nga Prokuroria e Gjilanit për armëmbajtje pa leje ka dështuar të mbahet në Gjykatën e Gjilanit.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!