Postet nga: Zubin-Potok

A u sekuestruan antiplumbë në Zubin Potok? Sveçla e Policia me të dhëna të ndryshme

Një pushkë "M-48", një granatë dore, një armë e shkurtë me katër fishekë dhe disa dëshmi të tjera janë sekuestruar gjatë një aksioni të Policisë së Kosovës ...

Një i arrestuar pas bastisjes në Zubin Potok, Sveçla jep detaje se çka gjeti policia - Pamje

Një person është arrestuar nën dyshimin se në shtëpinë e tij janë gjetur armë dhe mjete eksplozive në Uglarë të Zubin Potokut.

Aksion i Policisë në Ugljare të Zubin Potokut, dyshohet për posedim të armëve ilegale

Policia e Kosovës është duke kryer një aksion në Ugljare të Zubin Potokut. Aksioni është duke u zhvilluar në një shtëpi nën dyshimet se aty mund të ...

302 pozita të lira të punës në katër komunat me shumicë serbe në veri, ftohen qytetarët të aplikojnë në Zyrën e Punësimit

Ministria e Financave ka ftuar punëdhënësit dhe punëkërkuesit në katër komunat me shumicë serbe në veri të Kosovës, Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin ...

Policia: Kanoset një person zyrtar në Zubin Potok

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Zubin Potok, një burrë ka raportuar se më 31.05.2024 rreth orës 19:20, ka pranuar mesazhe kërcënuese përmes rrjeteve sociale nga ...

Qeveria merr vendim përfundimtar për shpronësim të disa pronave në Leposaviq dhe Zubin Potok

Qeveria e Kosovës ka marrë vendim, siç e ka quajtur, përfundimtar për shpronësim të disa pronave në komunën e Leposaviqit dhe atë të Zubin Potokut.

Arrestohet një person në Zubin Potok, iu gjetën armë dhe pajisje për kriptovaluta

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Zubik Potok. Sipas njoftimit të policisë, të njëjtit në pushimoren e tij i janë gjetur armë dhe ...

Hetimet ende nuk kanë zbardhur se kush e sulmoi qytetarin në Zubin Potok

Në faqen e internetit “Kosovo-online” më 14.04.2024 është publikuar një artikull në të cilin thuhej se forcat speciale të Policisë së Kosovës kanë rrahur një qytetar serb në afërsi ...