Postet nga: zlatan ibrahimovic

Ibrahimoviq rrezikon të dënohet tre vite pas përfshirjes në agjenci të basteve

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviq pritet të dënohet nga FIFA dhe UEFA, pasi kompania e suedezit i zotëron 10 të një agjencie të basteve.

Suedia publikon listën e lojtarëve kundër Kosovës, kthehet Ibrahimoviqi

Përzgjedhësi i Suedisë, Janne Andersson, ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e këtij muaji.

Chiellini: Armiku më i mirë na karrierë është Ibrahimovici

Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini, në një intervistë për “So Foot”, ka zbuluar gjëra interesante në karrierën e tij.

Ibrahimovic e kalon Milanin në epërsi (VIDEO)

Milani ka kaluar në epërsi në minutën e 31’ me golin e sulmuesit suedez Zlatan Ibrahimovic i cili e la të shangur portierin e Interit, Samir Handanovic.

Ibra pas humbjes ndaj Atalantës: Na munguan shumë gjëra, cilësia, intensiteti dhe agresiviteti

Milani ka pësuar humbje me rezutlat 0-3, ndaj Atalantës në kudër të xhiros së 19-të në Serie A.

Ibrahimovic: Milani më trajtojnë si një komandant

Zlatan Ibrahimovic iu bashkua Milanit në janarin e vitit 2020 si lojtar i lirë.

Pioli: Nuk i ndërhyjë Ibrahimovicit kur flet në mënyrë autoritare para shokëve të ekipit

Milani e ka nis mirë sezonin duke qenë lider në Serie A, me 16 pikë nga gjashtë ndeshje.

Ibrahimovic flet pasi i infektua me COVID-19

Zlatan Ibrahimovic gjatë ditës së sotme ka dalë pozitiv në testin për COVID-19, që e ka bërë suedezi së bashku me skuadrën e Milanit, para ndeshjes ...