Postet nga: Zjarrvënie

Digjet një kamion në Zubin Potok

Në Zubin Potok është djegur një kamion i parkuar në pronën afër shtëpisë së personit i cili ka raportuar rastin në Policinë e Kosovës.

Digjet vetura e një polici në Mitrovicë të Veriut

Vetura e një polici të Kosovës është djegur mëngjesin e sotëm (03.04.2024) në Mitrovicë të Veriut.

Objekti i djegur në Leposaviq: Policia nuk dyshon në zjarrvënie, zyrtari komunal akuzon Listën Serbe

Në fshatin Ulije të Komunës së Leposaviqit është djegur një objekt në pronësi të Nenad Radosavleviqit, drejtor i Drejtorisë për Sport, Rini dhe Kulturë në komunën ...

VIDEO - Digjet veranda dhe vreshta e drejtorit komunal të Leposaviqit, Policia po heton rastin

Zëvendësministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Arbër Vokrri ka shkruar se Drejtorit për Kulturë, Rini dhe Sport në Leposaviq, Nenad Radosavljeviq i është djegur veranda dhe ...

Paraburgim ndaj tre të miturve të dyshuar për zjarrvënie në objektin e Gjykatës në Kaçanik

Gjykata e Ferizajt ka caktuar një muaj paraburgim kundër tre të miturve, nën dyshimin se kanë kryer veprën e zjarrvënies në objektin e Gjykatës në ...

Zjarrvënia në objektin e gjykatës në Kaçanik, arrestohen tre të dyshuar të mitur 

Tre të mitur po dyshohen se ishin dorasit e vënies së zjarrit në objektin e Gjykatës Themelore të Ferizajt, Dega në Kaçanik. 

Nënkryetarja e Zveçanit pretendon se dikush qëllimshëm ia ka djegur lokalin e saj - Pamje

Një lokal është përfshirë  nga zjarri në Zveçan më 08.03.2024, rreth orës 00:45.

Lëndohet një person në Kamenicë, zjarri kaploi shtëpinë e tij

Një person ka pësuar dje lëndime si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer në shtëpinë e tij.