Postet nga: Zjarr

VIDEO - Lokalizohet dhe shuhet zjarri në qendër të Prishtinës

Një zjarr i madh para pak minutave ka kapluar një objekt në qendër të Prishtinës.

Policia jep detaje për zjarrin në qendër të Prishtinës

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për zjarrin në qendër të Prishtinës.

VIDEO- Zjarr i madh në qendër të Prishtinës

Një zjarr i madh ka kapluar një objekt në qendër të Prishtinës.

Zjarri dëmton dy shtëpi në fshatin Shkabaj

Një grua nga fshati Shkabaj i Prishtinës ka raportuar se si pasojë e një zjarri fushor, i është dëmtuar shtëpia e saj dhe shtëpia e djalit.

Përfshihen nga zjarri 50 ari bari në fshatin Zogori e Vushtrrisë

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje janë përfshirë nga zjarri 50 ari bari në fshatin Zogori në komunën e  Vushtrrisë.

Gjakovë, xhaxhai i dy viktimave rrëfen si ndodhi tragjedia, ku vdiqën dy nipërit e tij

Bashkim Sadriaj, xhaxhai i dy fëmijëve që mbetën të vdekur si pasojë e një zjarri që ka kapluar një shtëpi në fshatin Ujz të Gjakovës, ...

Ferizaj, një person ndez zjarr, marrin flakë dru e barishte

Rreth orës 13:30, një qytetar ka raportuar se te Qendra e Aftësimit Profesional, e cila gjendet brenda hapësirave të Tregut të Gjelbër në Ferizaj ka rënë ...

Gjendja e zjarreve nëpër Kosovë sipas Agjencisë së Menaxhimit Emergjent

Agjencia e Menaxhimit Emergjent (AME) ka njoftuar se ende ka vatra të zjarrit të cilat nuk kanë pushuar akoma.