Postet nga: Zafir Berisha

Aktakuzë ndaj Zafir Berishës, dyshohet se sulmoi fizikisht zyrtarin policor

Prokuroria në Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj ish-deputetit të Nismës Socialdemokrate Zafir Berisha nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor në detyrë, pasi i kishte shqiptuar ...

Zafir Berisha pranon se e kanosi Shaqir Totajn, dënohet me 600 euro gjobë

Zafir Berisha, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga Nisma Socialdemokrate, është dënuar 6 muaj burgim, dënim i cili më pas me pëlqimin e Berishës, u zë...

Aktakuza për kanosjen e Shaqir Totajt, Zafir Berisha del para gjykatës më 18 tetor

Zafir Berisha, ish-deputet i Kuvendit të Kosovës nga Nisma Socialdemokrate, më 18 tetor të këtij viti do të dalë para gjykatës për t'u përballur me akuzat ...

Zafir Berisha me aktakuzë për kanosjen e kryetarit të Prizrenit Shaqir Totaj

Zafir Berisha, ish-deputet i Nismës Socialdemokrate, se shpejti pritet të ulet në bankën e atë akuzuarit nën dyshimin se ka kanosur kryetarin e Komunës së Prizrenit, ...

Rrahjet dhe përplasjet e politikanëve kosovarë me Policinë

Zyrtarët e forcave të rendit disa herë kanë qenë cak i përplasjeve dhe sulmeve verbale e madje edhe fizike nga politikanët e Kosovës.

Prokuroria hap rast pas denoncimit të kryetarit të Prizrenit se është kanosur nga ish-deputeti Berisha

Prokuroria e Prizrenit ka hapur rast nën pretendimet se kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj (PDK) është kanosur nga ish-deputeti nga Nisma Socialdemokrate, Zafir Berisha.

Shaqir Totaj raporton në Polici se është kanosur nga Zafir Berisha

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj (PDK) ka raportuar në Policinë e Kosovës se është kanosur përmes telefonit për tri ditë radhazi nga ish-deputeti nga ...

Detaje nga arrestimi i Zafir Berishës

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për arrestimin e ish-deputetit të Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha.