Postet nga: youtube

Donald Trump do ta lansoj rrjetin e vet social pasi iu ndalua qasja në Twitter, Facebook dhe YouTube

Donald Trump e ka bërë publik lajmin për lansimin e rrjetit të tij social pasi qasja e tij u ndalua në janar nga rrjetet sociale Twitter, Facebook dhe ...

Nokia prezanton tabletin T20 me bateri të fortë

HMD Global, një kompani me bazë në Nokia, premton mundësi shfletimi në video dhe në platformat YouTube dhe Netflix për 10 orë kohëzgjatje.

YouTube bllokon përmbajtjen kundër vaksinimit

Platforma YouTube ka nisur fushatë kundër dezinformatave të lidhura me vaksinim të qytetarëve kundër koronavirusit, që ka rezultuar me fshirje të personave me ndikim që janë kundë...

Youtube pezullon llogarinë e Trumpit

 

Ylli 6 vjeçar i Youtube vdes nga malaria

Një 6 vjeçar nga Burundi i cili u bë i njohur me skeçet e tij të popullarizuara komike ka vdekur nga malaria, tha menaxheri i tij.

Risia e YouTube, tash video-klipet mund t’i shikoni më ndryshe

Mjetet e reja të YouTube, të cilat duhet të jenë në dispozicion globalisht deri në fund të kësaj jave, janë shumë të thjeshta.

Egjipti ndalon YouTube-n

Autoritetet egjiptiane kanë vendosur mbi një ndalim të përkohshëm të YouTube në Egjipt për shkak të videove antiislamike nga viti 2012, shkruan Engadget.

Të Shtënat në Selinë e Youtube, Vdes e Sulmuesja e Dyshuar

E plotësuar, 23:53