Postet nga: xhavit drenori

Xhavit Drenori përkrah Driton Ajazin në balotazhin për Drenas

Xhavit Drenori, kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit nga "Green për Drenasin”, ka konfirmuar mbështetjen për Driton Ajazajn në garën e balotazhit.

Xhavit Drenori jep sqarime rreth sulmit fizik ndaj tij

Kandidati për kryetar të Drenasit nga iniciativa “GREEN për Drenas”, Xhavit Drenori, ka treguar detaje rreth incidentit ku pretendohet se ai u sulmua fizikisht sot.

Sulmohet fizikisht Xhavit Drenori

Kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit nga iniciativa "Green për Drenas", Xhavit Drenori është sulmuar sot fizikisht në Drenas.

Reagimi i Ramiz Lladrovcit pas protestës së Xhavit Drenorit kundër tij

Kandidati për kryetar të Komunës së Drenasit nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ramiz Lladrovci, ka kundërshtuar akuzat e kundërkandidatit të tij, ...

Xhavit Drenori proteston para ambasadës amerikane dhe KQZ-së

Kandidati për kryetar të Drenasit, Xhavit Drenori ka protestuar sot para Ambasadës së Shteteve të Bashkuara dhe para Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për të shprehur pakënaqë...

Drenori: Lladrovci e mban drejtor të shëndetësisë personin që ka klinikë private

Kandidati për kryetar të Drenasit nga Iniciativa Qytetare “Green për Drenasin”, Xhavit Drenori e ka akuzuar kryetarin aktual të komunës së Drenasit se drejtorinë e shëndetë...

Xhavit Drenori sërish shpall kandidaturën për kryetar të Drenasit

Xhavit Drenori ka shpallur kandidaturën e tij për kryetar të Komunës së Drenasit për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor.

Protestuesit kërkojnë të ndalohet puna e Feronikelit

“Në Drenas bartja e maskës është e domosdoshme edhe pa qenë pandemi”, “Më ka marr malli me dal në oborr”, “Nuk kemi vendbanim tjetër”, ishin disa nga mesazhet ...