Postet nga: Xavi Hernandez

Barcelona me një mungesë të madhe kundër Bayernit

Ekipi i Barcelonës nesër zhvillon njërën ndër ndeshjet më të rëndësishme të sezonit.

A mund të luaj Pique për Real Madrid?

Mbrojtësi 34 vjeçar i Barcelonës, Gerard Pique gjatë një intervistë të dhënë për një medium spanjoll ka folur për shumë gjëra lidhur më shumë çë...

Xavi Hernandez nis sot aventurën te Barcelona

Xavi Hernandez, i cili u zyrtarizua javën e kaluar si trajner i Barcelonës, pritet që sot të nis aventurën e tij te katalunasit.

 Kur pritet që Xavi të përballet me Real Madrid

Xavi Hernandez tashmë është trajner i Barcelonës, pas zyrtarizmit që ndodhi javën e kaluar.

Xavi jep dritën jeshile për rikthimin e Dani Alves te Barcelona

Duket se rikthimi i Dani Alves te Barcelona do të bëhet realitet, pasi trajneri Xavi Hernandez ka dhënë dritën jeshile për rikthimin e tij në Camp ...

Pas Xavit edhe një tjetër ish-futbollist i Barcelonës pritet të kthehet te blaugranët

Ditë më parë Bacelona bëri zyrtarizmin e Xavi Hernandez në postin e trajnerit, i cili do të udhëheq ekipin deri në vitin 2024.

Xavi prezantohet sot te Barcelona

Trajneri ri i Barcelonës, Xavi do të prezantohet sot gjatë ditës te klubi katalunas Barcelona, ndërsa gjatë ditës së nesërme ai do të zhvillojë stë...

A është arritur marrëveshja midis Barcelonës dhe Xavi

Xavi Hernández do të konfirmohet si trajneri kryesor i Barcelonës, pasi u arrit marrëveshja për të ndërprerë kontratën e tij me klubin e Katarit ...