Postet nga: Vushtrri

Nuk Ka të Arrestuar për Vjedhjen në Zyrat e VV-së

Për vjedhjen në zyrat e Lëvizjes “Vetëvendosje” në Vushtrri ende nuk ka të arrestuar.

‘Ujëvara e Ngrirë’ në Spitalin e Vushtrrisë

‘Ujëvara e Ngrirë’ në Spitalin e Vushtrrisë

KALLXO.com raportoi para dy ditëve për defektet e investimeve që kushtuan 7 milionë euro.

Dëmtohet Spitali që Kushtoi 7 Milionë Euro

Ky spital ishte përuruar para një muaji, është investim i Emirateve të Bashkuara Arabe dhe në të janë investuar rreth 7 milionë euro.

Tre të Lënduar në Përleshje, Njëri Rëndë

Një person ka mbetur i lënduar dhe në gjendje të rëndë ndërsa dy të tjerë pas tretmanit mjekësor janë dërguar në mbajtje pas një mosmarrë...

Rrugët ‘Lumenj’ në Mitrovicë e Vushtrri

Rrugët ‘Lumenj’ në Mitrovicë e Vushtrri

Reshjet e shumta të shiut dje e sot i kanë kthyer disa rrugë në komuna të Kosovës në vështirë të qarkullueshme.

Rrahje me Shufër Metali e Sëpatë në Vushtrri

Gjashtë persona janë arrestuar, ndërsa dyve nga ta u është caktuar masa e ndalimit policor, pas një rrahjeje mes vete që rezultoi me katër persona të lënduar.

Kapen Hajnat e Dyshuar të ‘Samsung S-7’

Policia ka arrestuar mbrëmë në Vushtrri dy persona të dyshuar për veprën penale “vjedhje e rëndë”.

Arrestohet për Marrje Ryshfeti Zyrtari i QPS-së

Policia e Kosovës sot gjatë ditës ka arrestuar dhe ka dërguar në mbajtje punëtorin e Qendrës për Punë Sociale (QPS) të Vushtrrisë me inicialet ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!