Postet nga: Vrasje në Tentativë

Istog, konflikti që dyshohet se ndodhi për shkak se i shtinte lopët në livadh

Në Gjykatën e Pejës ka vazhduar gjykimi i Luan Arifajt, i akuzuar për vrasje në tentativë dhe armëmbajtje pa leje, dhe i Enver Arifajt, i akuzuar ...

Tri vjet burgim për therjen në Mitrovicë

Shaqir Mustafa është dënuar me tri vjet burgim nga Gjykata e Mitrovicës pasi nën motivin e një konflikti për një derë shtëpie theri me thikë ...

Prokurori dhe i akuzuari nuk vijnë në gjykatë, dështon seanca për plagosjen me armë

Seanca gjyqësore kundër të akuzuarve Arianit Pllana, Bleon Hyseni, Egzon Salihu për tentim vrasje ka dështuar të mbahet.

Një vit burgim për vrasje në tentativë

Gjykata në Mitrovicë e ka dënuar të pandehurin Qamil Osaj me një vit burgim nën akuzën e kryerjes së veprës penale të vrasjes në tentativë.

Vrasje në tentativë në Gjilan

Një vrasje në tentativë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gjilan.

Arrestohen dy të dyshuar për vrasjen në tentativë në Podujevë, njëri i moshës së mitur

KALLXO.com ka raportuar për një vrasje në tentativë e cila ka ndodhur para dy ditëve në Podujevë.

Vrasje në tentativë në Podujevë, dy të sulmuarit dërgohen në QKUK

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Podujevës mbrëmë rreth orës 19:30.

Prishtinë, identifikohen katër persona për vrasje në tentativë, njëri arrestohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arritur të identifikojë katër persona si të dyshuar për një vrasje në tentativë, që ka ndodhur me 25 gusht në Prishtinë.