Postet nga: vrasje në pejë

Arrestohet i Dyshuari për Vrasjen në Pejë

Policia ka arrestuar sot personin e dyshuar F. Ll. (i lindur më 1971) për shkak të dyshimit të bazuar se ka vrarë shtetasin I.G. (i lindur më 1936) dhe plagosur ...

Një i Vrarë e një i Plagosur në Pejë

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur në një incident që ka ndodhur sot pasdite në Pejë.

Aktakuzë për Vrasjen e 24 Shkurtit në Pejë

Sipas Prokurorisë, i pandehuri H.A. akuzohet për vepër penale të vrasjes së rëndë dhe armëmbajtjes pa leje përderisa i pandehuri tjetër I.A. ...

Një i Vrarë në Pejë

Mjeku kujdestar i Urgjencës së Spitalit të Pejës, Shkelzen Elezaj, ka konfirmuar për KALLXO.com se trupi i një personi është sjellë në Spital rreth orës 21:20.

Arrestohet i Dyshuari për Vrasjen në Pejë

Lajmin për arrestimin e të dyshuarit e konfirmoi për KALLXO.com, prokurori i rastit, Haxhi Sinanaj.

Paraburgim të Dyshuarve për Vrasjen në Pejë

30 ditë paraburgim është masa e sigurisë e shqiptuar nga gjykata për dy të dyshuarit e vrasjes dhe plagosjes dje në mesditë në Pejë.

Vrasja në Pejë, Video nga Vendi i Ngjarjes

Vrasja në Pejë, Video nga Vendi i Ngjarjes

Ekipet e hetuesisë kanë nisur hetimin për rastin e vrasjes së sotme në rrugën “Besnik Lajçi” në Pejë ku mbeti i vrarë një person dhe një tjetë...