Postet nga: vrasje me thike

Dosja e gjykatës - Si ndodhi vrasja me thikë në Gjilan

Gjykata e Gjilanit ka njoftuar se ka caktuar paraburgimin ndaj D.T., i dyshuar për vrasjen e A.B. në fshatin Dobërçan të Gjilanit, para dy ditë...

Vrasja me thikë në Gjilan, prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin

Një person dyshohet se është vrarë natën e 16 dhjetorit duke u goditur disa herë më thikë në fshatin Dobërçan të Gjilanit.

Vrasja në Dobërçan të Gjilanit, viktima u godit disa herë me thikë

Mbrëmë rreth orës 21:00 një person është vrarë duke u goditur disa herë më thikë në fshatin Dobërçan të Gjilanit.

Një muaj paraburgim për të dyshuarin që vrau vjehrrin e tij me thikë

Gjykata Themelore në Prishtinë sot vendosi një muaj paraburgim për E.D., i dyshuar për vrasjen e vjehrrit ditë më parë.

Prizren, vrasja e 23-vjeçarit me thikë, avokati i të akuzuarit kërkon aktgjykim lirues

Në lidhje me rastin e ndodhur më 1 maj 2020 në Prizren, ku pas therjes me thikë kishte mbetur i vdekur 23-vjeçari Mendim Kurtishaj, mbrojtja e dy të akuzuarve, vëllezë...

Prokuroria kërkon dënimin e të akuzuarve për vrasjen me thikë në Prizren, mbrojtja lirimin e tyre

Për rastin e vrasjes me thikë në Prizren të ndodhur më 1 maj 2020, Prokuroria ka kërkuar dënimin e të akuzuarve, Orhan dhe Albert Ademaj, ndërsa mbrojtja kë...

Vrasja me thikë në Gjilan, kërkohet paraburgim për të dyshuarin

Prokuroria Themelore në Gjilan, Departamenti për Krime të Rënda ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata Themelore në Gjilan ndaj të pandehurit B.Z., ...

Maqellarë, 44-vjeçarja vret me thikë vjehrrën

Një 44-vjeçare është arrestuar sot pasi ka goditur me thikë vjehrrën e saj, duke i shkaktuar vdekjen.