Postet nga: vrasje e rëndë në tentativë

Rasti ndaj Mentor Beqirit dhe të akuzuarve tjerë për tentim vrasjen e dy doganierëve dhe një polici në duart e Apelit

Gjykata e Mitrovicës e kishte liruar në mungesë të provave nga aktakuza Mentor Beqirin, Jahë Osmanin, Alban Osmanin dhe Arjanit Beqirin, të akuzuar për vrasje të rëndë ...

Gjykimi i tre të akuzuarve për vrasje të rëndë në tentativë, ky është vendimi i Gjykatës së Prishtinës

Gjykata e Prishtinës ka shpallur sot, më 27.05.2024, aktgjykim ndaj të pandehurve Veton Gashi, Durim Krasniqi dhe Durim Aliu, të cilët akuzohen për veprat penale - tentim vrasje ...

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e gjashtë të dyshuarve për katër vepra penale - FOTO

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për gjetjen e gjashtë personave të dyshuar për katër vepra të ndryshme penale.

Dosja ndaj të dyshuarit për rastin në Pejë: 'Kanosje ndaj prokurorit' , 'goditje me veturë ndaj policit'

Agron Gashi, i dyshuar për vrasjen e rёndё nё tentativë e cila ndodhi mbrëmë më 22.05.2024 në Pejë, ku mbetën të plagosur tre persona, sipas njoftimit të ...

Policia e Kosoves

Viktima refuzoi substancën narkotike e marrëdhënien seksuale - i dyshuari e godet me thikë në kokë

Një person u arrestua në Fushë Kosovë pasi që dyshohet për veprën “vrasje e rëndë në tentativë".

Prokuroria ndalon Arijan Sijarinën, i dyshuar për vrasje të rëndë në tentativë në Prishtinë

Prokuroria ka ndaluar Arijan Sijarinën, i cili ishte shpallur në kërkim, nën dyshimin se ka kryer veprat penale “Vrasje e rëndë në tentativë”, “Mbajtja në pronë...

Gjykata ia cakton një muaj paraburgim Fitim Dodës, të dyshuarit për vrasje në tentativë në Prishtinë

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej një muaj për Fitim Dodën, të dyshuar për vrasje të rëndë në ...

Gjykata e Prishtinës vendos për paraburgim për Amir Osmanin dhe Mentor Beqirin

Gjykata e Prishtinës e ka miratuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit për Amir Osmanin dhe Mentor Beqirin, të cilët ...