Postet nga: vrasje e dyfishte

'Ma keni marrë djalin prej gjini' - Çka ndodhi në seancën për vrasjen e babait dhe të birit në Gradicë?

Rasti i vrasjes së dyfishtë të babait dhe birit të tij 15-vjeçar në Gradicë të Drenasit më 2021, ka arritur në Gjykatën e Apelit.

Vrasja e dyfishtë në Drenas, burgim i përjetshëm për të akuzuarin që vrau babë e bir

Xhafer Bardhi u është gjetur fajtor dhe u dënua me burgim të përjetshëm për vrasjen e dyfishtë të babait dhe birit të tij 15 vjeçar në ...

Dyshohet për vrasje të dyfishtë në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një vrasje të dyfishtë në fshatin Madanaj të Gjakovës.

Vrasje e dyfishtë në Gramsh, burri vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij

Një vrasje e dyfishtë dyshohet të ketë ndodhur në Gramsh të Shqipërisë, ku një burrë thuhet se ka vrarë bashkëshorten dhe vëllanë e tij.

Rast tragjik në Tiranë, dyshohet se vëllai ka vrarë vëllanë dhe kunatën

Të shtëna me armë zjarri raportohen në Tiranë, ndërsa dyshohet për dy viktima.

Vrasje e dyfishtë në Lezhë

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, ku B.P. ka vrarë ish-kunatin G.P. dhe ish-vjehrrin P.P.

Vrasja e dyfishtë në Pejë, avokati tregon për çfarë vepre është intervistuar Avni Ademaj

Gëzim Kollqaku, avokati i të pandehurit Avni Ademaj, tha se klienti i tij është intervistuar nga Policia.

Gjenden të vdekur 2 persona në Prishtinë

Dy persona janë gjetur të vdekur në lagjen "Kalabria" të Prishtinës.