Postet nga: vrasja ne kacanik

Vrasja e Nysret Cenës në Kaçanik, identifikohen targat e veturës së djegur

Një veturë e djegur, e cila u gjet vetëm pak kilometra larg vendit të ngjarjes ku dyshohet se u vra Nysret Cena, ishte e tipit Mercedes, ndërsa Prokuroria ...

Detaje nga vrasja në Kaçanik: Një veturë e djegur u gjet disa kilometra larg vendit të ngjarjes

Një veturë është gjetur e djegur e që dyshohet se ishte përdorur në rastin e vrasjes së 48-vjeçarit me Nysret Cena në Kaçanik.

Vrasja në Kaçanik: Vetura e 48-vjeçarit u qëllua me breshëri plumbash

Mbrëmë pak para mesnatës policia kishte pranuar një informacion në lidhje me një veturë e cila kishte dalë jashtë rrugës.

Vrasja në Kaçanik, Prokuroria po zhvillon hetime intensive

Një 48-vjeçar me inicialet N.C. është vrarë mbrëmë në magjistralen Ferizaj–Kaçanik, në Kaçanik të Vjetër nga persona të panjohur, njftoi Policia e Kosovë...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik, dëshmitarët rrëfejnë se çfarë dinin për rastin

Në Gjykatën e Prishtinës është mbajtur seanca e radhës e gjykimit të Agron Dalloshit dhe Afet Dalloshit, të akuzuar për vrasjen e trefishtë që kishte ndodhur ...

Kryeprokurori Jashari tregon detajet për vrasjen që tronditi Kaçanikun

Në një intervistë ekskluzive në “Kallxo Përnime”, kryeprokurori i Ferizajt, Shukri Jashari, ka treguar detaje për vrasjen që ka ndodhur më 10 maj në Kaçanik, ku mbeti i ...

Vrasja në Kaçanik, flet kryeprokurori i Ferizajt

Një person është vrarë e një tjetër ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë që kanë ndodhur rreth një orë më parë në Kaçanik.