Postet nga: vrasja në gjilan

Dalin para Apelit tre të akuzuarit për vrasjen në Gjilan

Lirim Jakupi, Afrim Ismailoviq dhe Faton Osmani, të dënuar me gjithsej 66 vite burgim në shkallë të parë për vrasjen e Bakush Veselit në Gjlian, u sollën sot ...

Vrasja me thikë në Gjilan, prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin

Një person dyshohet se është vrarë natën e 16 dhjetorit duke u goditur disa herë më thikë në fshatin Dobërçan të Gjilanit.

Gruaja e të vrarit në kafene në Gjilan: Për vrasjen e burrit mësuam përmes lajmeve

Lirim Jakupi, Faton Osmani e Afrim Ismajloviq janë tre peronat që po akuzohen nga Prokuroria e Gjilanit për vrasjen e Bakush Veselit, ngjarje që ka ndodhur në shtator të ...

Ndalohet Lirim Jakupi për vrasjen që kishte ndodhur vitin e kaluar në një kafene në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan ka ndaluar një person nën dyshimet për përfshirje në veprën penale vrasje e rëndë, e cila kishte ndodhur vitin e kaluar ...

Gjilan, gjendet drogë dhe arma me të cilën dyshohet se u krye vrasja

Një person ka mbetur i vrarë e një tjetër është plagosur dy ditë më parë në Gjilan ndërsa policia ka dhënë detaje shtesë në lidhje me provat ...

Prokuroria e Gjilanit: 7 plumba u shkrepën në incidentin ku një person u vra e një u plagos

Prokuroria e Gjilanit ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit në afat prej 30 ditësh kundër të pandehurve V.H., E.N., R.I., ...

Vrasja në Gjilan, arrestohet edhe personi i pestë që ishte në kërkim

Mbrëmjen e kaluar një person ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga arma e zjarrit.

Dosja e Gjykatës për vrasjen në Gjilan: Të pandehurit zbrazën dy armë në drejtim të viktimës

Të dyshuarve për vrasjen e Bakush Veselit, të pandehurve Faton Osmani, Gzim Bajrami dhe Irfan Veseli, Gjykata e Gjilanit u ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh.