Postet nga: vrasja në gjakovë

Tragjedia në Gjakovë, i dyshuari vrau viktimën deri sa ai ishte në gjumë

Një burrë është vrarë me thikë, ndërsa djali dhe gruaja e tij kanë mbetur të plagosur sot në mëngjes në fshatin Bradhaniq të Gjakovës.

Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm sërish para gjykatës

Pjetër Ndrecaj, i dënuar për vrasjen e bashkëshortes dhe vajzës së tij sot pritet të sillet para Gjykatës, pasi ndaj tij do të filloj ...

Video: Pas vrasjes në Marmull, kryeprokurori kërkoi që policia ta ruaj shtëpinë e të dyshuarit

Në emisionin “Drejtësia në Kosovë” u transmetua reportazhi dhe aksioni i prokurorisë dhe policisë në lidhje me ngjarjes e së martës mbrëma ku në fshatin Marmull të ...

VIDEO: Momenti kur i dyshuari për vrasjen në Gjakovë preferoi të mbrohej në heshtje

Në emisionin “Drejtësia në Kosovë” u transmetua reportazhi dhe aksioni i prokurorisë dhe policisë në lidhje me ngjarjes e së martës mbrëma ku në fshatin Marmullë të ...

(Video)Vrasja e mërgimtarit nga Zvicrra në Gjakovë

Në edicionin e së premtes “Drejtësia në Kosovë” zbardhë rrethanat se si u vra Tunë Bezhi mërgimtari nga Zvicrra që vdiq të martën nga të shtënat ...

Arsyet pse Apeli e dënoi me burgim të përjetshëm Pjetër Nrecajn

Pjetër Nrecaj është dënuar me burgim të përjetshëm nga Gjykata e Apelit.

Tragjedia e Gjakovës: Burg i përjetëshëm për babain që vrau vajzën 9 vjeçare dhe nënën

Gjykata e Apelit e ka dënuar me burgim të përjetshëm Pjetër Nrecajn, i cili akuzohet për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij.

Kërkohet burgim i përjetshëm për vrasësin e Valbona Ndrecajt dhe vajzës 9 vjeçare

Prokuroria e shtetit dhe mbrojtësi i palës se dëmtuar kanë kërkuar dënim me burgim të përjetshëm për Pjetër Ndrecaj, i dë...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!