Postet nga: vrasja në ferizaj

I mituri që u plagos dje në Ferizaj u lirua nga spitali

15-vjeçari që është plagosur dje në dorë, më 12.04.2024 në Ferizaj është liruar nga spitali, pasi që gjendja e tij është stabile.

Çka deklaroi në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj? (VIDEO)

Në seancën për caktimin e masës së sigurisë në rastin e vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj në objetin e Qendrës ...

Vrasja në Ferizaj, Sveçla: Do të kujdesem për zbardhjen e të gjitha rrethanave dhe përgjegjësinë e secilit zyrtar

Ministri i Punëve të Brendshme i Kosovës, Xhelal Sveçla, teksa është shprehur se është i tronditur nga vrasja e 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të ...

Rrjeti i Grave të Kosovës për vrasjen në Ferizaj: Ishin takuar për të vendosur mbi kujdestarinë e fëmijës së tyre

Pas vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, ka reaguar edhe Rrjeti i ...

Presidentja Osmani për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj: Dënim maksimal për vrasësin

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka kërkuar dënim maksimal për të dyshuarin për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeç...

Dërgohet në mbajtje për 48-orë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Valon Aliu, i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, ë...

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, OSBE: Do të vazhdojmë të punojmë me partnerët për të luftuar dhunën me bazë gjinore

Misioni i OSBE-së në Kosovë ka reaguar në lidhje me vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për ...

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, thirret protestë më 15 prill

Pas vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjes së vëllait të saj 15-vjeçar te objekti i Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, është thirrur protestë.