Postet nga: Vrasja në Deçan

Haradinaj përshëndet kapjen e të dyshuarve për vrasjet në Gllogjan: Askush nuk mund të fshehet pas krimit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka përshëndetur kapjen e të dyshuar       ve për krimin që ndoodhi më 26 nëntor ...

20 mijë euro shpërblim për atë që jep informacione për autorin e vrasjes në Gllogjan

20 mijë euro shpërblim janë ofruar gjatë ditës së sotme për informacione që mundësojnë arrestimin e autorit të vrasjes së tre personave në Deçan.

Josep Borrell reagon për vrasjen e trefishtë në Deçan: I tmerruar me sulmin e tmerrshëm

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, Josep Borrell përmes një postimi në Twitter ka reaguar në lidhje me vrasjen e trefishtë që ...

Patrulla speciale në Deçan- VIDEO

Ekipet e Njësive Speciale të Policisë së Kosovës, po vazhdojnë patrullimin nëpër rrugët e Komunës së Deçanit, pas ngjarjes tragjike e cila ndodhi ...

Vrasje të shpeshta të transportuesëve të udhëtarëve në Kosovë

Tre persona kanë mbetur të vdekur sonte në Gllogjan të Komunës së Deçanit, pas sulmit që dyshohet të jetë bërë nga arma Kallashnikov, mbi autobusin, i cili ...

Kurti për rastin në Gllogjan: Policia është e mobilizuar për të mundësuar drejtësinë

Kryeministri Albin Kurti ka reaguar ndaj sulmit me armë zjarri mbi një autobus me nxënës në Gllogjan të Deçanit.

Vjosa Osmani: Tronditës lajmi për aktin kriminal në Gllogjan

Ka reaguar edhe presidentja e vendit, Vjosa Osmani, pas incidentit tragjik që ndodhi në fshatin Gllogjan të Deçanit, ku mbetën tre të vrarë dhe u plagos një tjetë...

Atentati në Deçan, i plagosuri është në gjendje stabile

I plagosuri nga atentati ndaj një autobusi në fshatin Gllogjan të Deçanit, është në gjendje stabile.