Postet nga: Vrasja e trefishtë

Kryeinfermierja e spitalit të Pejës flet për gjendjet e të plagosurit: Gjendja e tij është stabile

Atentati me armë në orët e pasdites dje në Gllogjan të Deçanit la të vdekur 3 persona dhe një tjetër të plagosur.

Në nderim të viktimave të mbrëmshme, pasdite ndizen qirinj në Deçan

Në nderim të tre personave që u vranë mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, sot do të ndizen qirinj në qendër të këtij qyteti.

I plagosuri mbrëmë në Deçan në gjendje stabile shëndetësore

Një nxënës ka mbetur i plagosur në sulmin me armë ndaj një autobusi në Gllogjan të Deçanit, ndërsa tre të tjerë kanë vdekur.

Policia bastisi 3 shtëpi mbrëmë në Deçan, nuk gjeti asgjë të dyshimtë

Vrasja e trefishtë që ndodhë mbrëmë në Gllogjan të Deçanit ka tronditur gjithë vendin.

Vrasja e trefishtë në Deçan, vjen reagimi nga ambasada amerikane në Prishtinë

Vrasja e trefishtë natën e mbrëmshme në Gllogjan të Deçanit përmes një sulmi me armë në drejtim të një autobusi ka tronditur gjithë vendin.

Autori i vrasjes së gruas dhe resë do të paraqitej në Gjykatë muajin e ardhshëm

H.K, 61 vjeçari , autor i dy vrasjeve që vrau dhe veten, ishte i akuzuar për sulm dhe armbajtje pa leje.

Vrasja në Dardani: Familjarët e të dyshuarit kishin kërkuar urdhër mbrojtje

KALLXO.com ka mësuar detaje të reja rreth vrasjes së trefishtë që ndodhi dje në një banesë në sheshin “Bill Clinton” të Prishtinës.

Reagon edhe Isa Mustafa për vrasjen e trefishtë në Prishtinë dhe shembjen në Mitrovicë

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar pas ngjarjeve të sotme, vrasjen e trefishtë në kryeqytet dhe shembjen e një pjese të hotelit ‘Adriatik’ në Mitrovicë.