Postet nga: Vrasja e trefishtë

Vrasja e trefishtë në Lipjan, komuna pezullon aktivitetet e “Mërgata Fest dhe Sport”

Pas tragjedisë e cila ndodhi gjatë ditës së djeshme në fshatin Rufc i Vjetër në Lipjan, komuna ka vendosur që të pezullojë të gjitha aktivitetet e “Mërgata ...

Vrasja e trefishtë në Gllogjan, prokuroria ngriti aktakuzë ndaj 3 personave - VIDEO

Gati 1 vit e gjysmë nga vrasja e trefishtë që kishte ndodhur në Gllogjan të Komunës së Deçanit, Prokurorja Sahide Gashi ka dalë me detaje të reja në lidhje ...

Vrasja e trefishtë në Kaçanik, dëshmitarët rrëfejnë se çfarë dinin për rastin

Në Gjykatën e Prishtinës është mbajtur seanca e radhës e gjykimit të Agron Dalloshit dhe Afet Dalloshit, të akuzuar për vrasjen e trefishtë që kishte ndodhur ...

Vrasja e trefishtë në Fushë-Krujë, policia ofron mbi 25 mijë euro për çdo informacion për zbardhjen e ngjarjes

Teksa kanë kaluar rreth 18 orë që nga vrasja e trefishtë në mbikalimin e Fushë –Krujës mesditën e së dielës gjatë një atentati, ende nuk ka asnjë të ...

Arrestohet edhe një person për vrasjen e trefishtë në Gllogjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se të premten është arrestuar edhe një person i dyshuar për rastin e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit që ndodhi ...

Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale: Vrasjen në Gllogjan po e trajton Prokuroria e Pejës

Kryeprokurori i Prokurorisë Speciale, Blerim Isufaj, ka thënë në një bisedë të shkurtër përmes telefonit për KALLXO.com se rastin e vrasjes së trefishtë në fshatin ...

Xhelal Sveçla ripërsërit: I bëj thirrje dorasit të krimit që të dorëzohet

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla përsëri u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e ...

24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan, asnjë arrestim, policia në vendngjarje

Edhe 24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan ende nuk është arrestuar asnjë person i dyshuar, ndërsa sipas raportimit të ekipit të KALLXO.com, që po qëndron në ...