Postet nga: Vrasja e trefishtë në Deçan

Xhelal Sveçla ripërsërit: I bëj thirrje dorasit të krimit që të dorëzohet

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla përsëri u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e ...

24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan, asnjë arrestim, policia në vendngjarje

Edhe 24 orë pas vrasjes së trefishtë në Gllogjan ende nuk është arrestuar asnjë person i dyshuar, ndërsa sipas raportimit të ekipit të KALLXO.com, që po qëndron në ...

Sveçla: I bëj ultimatum vrasësit që të dorëzohet sa ma parë

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla u ka bërë thirrje qytetarëve që kanë ndonjë informacion lidhur me vrasjen e trefishtë në Gllogjanë ...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës nis patrullimin në Gllogjan

Një numër i madh i pjesëtarëve të Njësisë Speciale me armë të gjata sapo kanë arritur në fshatin Gllogjan të Deçanit.

Vrasja e trefishtë në Deçan - Autobusi vazhdon të jetë në vend të ngjarjes, Policia po patrullon me qen

Sulmi me kallashnikovë ndaj një autobusi me udhëtarë në ditën e djeshme në Gllogjan të Deçanit la të vrarë 3 persona dhe 1 tjetër të plagosur.

Vrasja e trefishtë në Deçan, Prokurorja Gashi: Është zbrazur një karikator i kallashnikovit

Prokuroria Themelore në Pejë ka njoftuar se janë duke vazhduar hetimet për zbardhjen e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit natën e mbrëmshme.

Kryeinfermierja e spitalit të Pejës flet për gjendjet e të plagosurit: Gjendja e tij është stabile

Atentati me armë në orët e pasdites dje në Gllogjan të Deçanit la të vdekur 3 persona dhe një tjetër të plagosur.

Në nderim të viktimave të mbrëmshme, pasdite ndizen qirinj në Deçan

Në nderim të tre personave që u vranë mbrëmë në Gllogjan të Deçanit, sot do të ndizen qirinj në qendër të këtij qyteti.