Postet nga: vrasja e pesefishte ne gjilan

U vazhdohet suspendimi eprorëve të policisë në Gjilan

Komandanti i Stacionit Policor në Gjilan, zëvëndëskomandanti, Shefi i Operativës dhe një tjetër zyrtar i stafit civil po vazhdojnë të qëndrojnë të suspenduar pas ...

Varrosen 5 anëtarët e familjes Bllaca që u gjetën të vrarë në Gjilan

Në Cernicë të Gjilanit sot janë varrosur pesë anëtarët e familjes Bllaca, të vrarë dy ditë më parë në Gjilan.

Tragjedia në Gjilan, polices i ishte marrë revolja, paqartësi si e rimori në stacionin policor

KALLXO.com ka siguruar informacione të reja rreth ngjarjes tragjike që ka ndodhur sot në Gjilan, ku janë gjetur të vrarë 5 persona – të gjithë anëtarë të një familjeje.

Tragjedia në Gjilan, suspendime masive në Polici

Pas raportimit për incidentin në Gjilan, ku dyshohej se ishte e përfshirë një zyrtare policore, Inspektorati Policor i Kosovës, respektivisht hetuesit e IPK-së, kanë dalë në vendin ...

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen tragjike në Gjilan

Dyshimet se një armë zyrtare është përdorur në një vrasje të shumëfishte dhe një vetëvrasje në Gjilan ka bërë që Inspektorati Policor i Kosovës, Prokuroria ...

Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, Mjekësia Ligjore tërheq trupat e viktimave

Trupat e viktimave të rastit tragjik që ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në Gjilan janë tërhequr nga shtëpia ku u vranë nga ekipi i Mjekësisë Ligjore.

Prokuroria po heton gjendjen psikike të polices para vrasjes

Pesë persona janë vrarë sot në një incident tragjik në Gjilan.