Postet nga: vrasja e agonis tetajt

Vrasja e Agonis Tetajt, prokurori Uka dhe avokati Berisha flasin për fotografinë ku shihen në kafe

Disa orë pas publikimit të pamjeve të vrasjes së Agonis Tetajt, KALLXO.com ka pranuar një foto ku pretendohet se shihet avokati i familjes Gogaj dhe prokurori i rastit Agron ...

(Pamje të Rënda) Momenti i vrasjes së Agonis Tetajt

Isuf Tetaj, babai i tani të ndjerit Agonis Tetaj, përmes një e-maili publik ka alarmuar opinionin publik lidhur me dyshimet e tij se prokurori i cili përfaqëson ...

Tensione në gjykimin për vrasjen e të riut në Deçan, prokurori lehtëson akuzën

Në ditën kur parashihej t’i vinte fundi procesit të gjykimit lidhur me vrasjen e Agonis Tetajt, akuza e Prokurorisë ndryshoi.

Afër fundit gjykimi për vrasjen e Agonis Tetajt në Deçan

Drejt fundit është duke shkuar gjykimi për vrasjen e Agonis Tetajt, i cili ishte vrarë në vendin e tij të punës, në kompaninë “Gogaj AG” në Deçan.

Vrasja në Deçan - Gruaja kërkon llogari nga kryetari pse e quajti aksidentale vrasjen e burrit të saj

“Aksidentalisht ndahet nga jeta në moshën 29-vjeçare Agonis (Isuf) Tetaj nga Lluka e Ulët. Tragjedia që ka goditur familjen Tetaj, na ka prekur rënd të gjithë...

Prokuroria: Shaban Gogaj kishte qëlluar Agonis Tetajn me plumb në kokë

KALLXO.com raportoi se është ngritur aktakuzë ndaj Shaban Gogajt për vrasjen e Agonis Tetajt dhe për posedim të armës pa leje.