Postet nga: Vrasja e 21-vjeçares

E kaluara kriminale e Valon Aliu, të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Valon Aliu, 36-vjeçari i dyshuar autor i vrasjes së ish-bashkëshortes së tij, 21-vjeçares Erona Cokli, është i njohur për sistemin e drejtësisë nga e kaluara.

Vrasjet e grave, Haxhiu: Sistemi gjyqësor dhe prokurorial duhet të na dëshmojnë se anën e kujt e mbajnë

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka reaguar sërish sot një ditë pas vrasjes së 21-vjeçares nga Ferizaj në Qendrën për Punë Sociale më 12.03.2024, e që ...

I mituri që u plagos dje në Ferizaj u lirua nga spitali

15-vjeçari që është plagosur dje në dorë, më 12.04.2024 në Ferizaj është liruar nga spitali, pasi që gjendja e tij është stabile.

Gjykata vendos ndaj 36-vjeçarit, të dyshuarit për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj

Gjykata e Ferizajt ka vendosur masën e paraburgimit prej 30 ditësh ndaj 36-vjeçarit Valon Aliu, i dyshuar për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait ...

Dosja e prokurorisë: Vrasja e 21-vjeçares ndodhi brenda zyrës së punëtores sociale

Për t’u marrë vesh në lidhje me fëmijën 1-vjeçar, ishin bërë bashkë në Qendrën për Punë Sociale, Valon Aliu dhe tashmë e ...

Çka deklaroi në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj? (VIDEO)

Në seancën për caktimin e masës së sigurisë në rastin e vrasjes së 21-vjeçares dhe plagosjen e vëllait të saj në objetin e Qendrës ...

Vrasja e 21-vjeçares në Ferizaj, i dyshuari e kishte blerë armën nga një klient i tij

I dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e e vëllait të saj 15-vjeçar në objektin e Qendrës për Punë Sociale në Ferizaj, 36-vjeç...

Sillet në gjykatë i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares në Ferizaj (VIDEO)

Me pranga, i shoqëruar nga dy zyrtarë policorë, Valon Aliu, i dyshuari për vrasjen e 21-vjeçares dhe plagosjen e 15-vjeçarit te objekti i Qendrës pë...