Postet nga: Vjedhje

Grabitet banka në Veternik, u vodhën mijëra euro

Në lagjen Veternik në Prishtinë dje rreth orës 09:38 është grabitur një bankë.

Të dyshuarve për vrasje dhe grabitje policia ua konfiskoi 13 automjete

Të premten rreth orës 13:55, në fshatin Merdare të Podujevës janë bastisur shtëpi dhe banesa të personave të implikuar në rastin e vrasjes së rëndë në tentativë ...

Gjakovë, ia vjedhin dy vetura në garazhë

Një person e ka lajmëruar Policinë në Gjakovë sot në mëngjes se i janë vjedhur dy vetura për të cilat ka thënë se kanë qenë në ...

Policia arrestoi të miturin për vjedhjen e tre laptopëve në Vushtrri

Policia ka njoftuar se ka arritur të identifikoj perosnin e dyshuar për një vjedhje e cila kishte ndodhur me 20 gusht në Vushtrri.

Policia e Shtetit arreston dy persona për vjedhje

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka arrestuar dy persona të dyshuar për vjedhje në Lezhë.

Persona të maskuar thyejnë lokalin e vjedhin gjëra të ndryshme

Orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme është thyer një lokal në Prishtinë.

Prishtinë, Policia kap hajnin duke vjedhur në market

Policia ka arritur ta arrestojë një person i cili dyshohet se ka vjedhur në një lokal në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prishtinë.

Prishtinë, vidhen dy çanta të krahut

Dy çanta krahu nga grabitur dje rreth orës 21 në rrugën “28 Nëntori” në Prishtinë.