Postet nga: Vjedhje

Arrestohen të Dyshuarit për Vjedhje të Iphone-ve

Policia në Gjilan ka arrestuar dy persona që dje dyshohet se vodhën dy iphone 6 dhe një iphone 5.

Dyshohet për 30 Vjedhje, Ndalohet për 48 Orë

Policia e rajonit të Ferizajt ka njoftuar se një person është arrestuar pas dyshimeve se ka kryer një mori vjedhjesh në Ferizaj e Shtime.

U Konfiskohen 8 Mijë Euro të Dyshuarve për Vjedhje

Dy persona u arrestuan nga policia në Prizren, të dyshuar për vjedhjen në dhjetor të vitit të kaluar.

Arrestohet i Mituri, i Dyshuar për Dëmtim të Bravave të Dyerve   

Sipas policisë rajonale në Prizren, identifikimi i të dyshuarit është bërë pas tri javë hetimesh intensive për zbulimin e kryerësit të tentim vjedhjes dhe dëmtimit të ...

Inskenoi Vjedhjen, Arrestohet për Lajmërim të Rremë 

Sipas policisë, një 29 vjeçar me inicialet B. Z, kishte lajmëruar se nën kërcënimin e armës janë vjedhur 150 litra naftë dhe disa bateri gjeneratori nga ...

‘Rruga’ e Hajnave të Dyshuar deri në Sallonin e Lumezit

KALLXO.com siguroi kërkesën e Prokurorisë Themelore në Prishtinë për caktimin e paraburgimit ndaj katër të dyshuarve për vjedhjen e telefonit të kryeprokurorit të shtetit, ...

Arrestohen Dy Gra për Vjedhje

Policia Rajonale e Prizrenit ka njoftuar se dy persona, më saktësisht dy gra, me inicialet L.M. dhe A.K. janë arrestuar lidhur me një rast vjedhjeje, e cila ...

Një Bankë në Prishtinë Cak i Grabitësve

Grabitësit kanë mësyrë bankën “Raiffeisen” e cila gjendet afër lokacionit të njohur si ‘Santea’.