Postet nga: Vjedhje

Dënohet me burg se vodhi 6 palë këpucë "Adidas"

1 vjet burg është dënimi që i është dhënë burrit me iniciale N.S për vjedhje.

Një burrë në Kolorado vodhi bankën, hodhi paratë në ajër dhe pastaj bërtiti 'Gëzuar Krishtlindjet’

Një burrë me mjekër të bardhë grabiti një bankë dy ditë para Krishtlindjes, pastaj hodhi paratë në ajër dhe i dëshiroi me entuziazëm kalimtarëve - ...

Kapet duket vjedhur pije alkoolike, arrestohet një person

Policia e Rajonit të Pejës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në një qendër tregtare.

Gjakovë – Vidhet shtëpia e grurbetqarit nën kërcënimin e armëve

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Marmull të Gjakovës.

Pejë, shtetases së Shqipërisë i vidhet çanta me para e dokumente, 3 të arrestuar

Policia e Pejës ka njoftuar se sot ka arrestuar tre të dyshuar, njëri për vjedhje e dy të tjerët për dhënie të ndihmës ...

Vjedhje brenda pompës së derivateve në Ferizaj

Një popë e derivateve në Ferizaj ishte cak i një vjedhje e cila ndodhi mbrëmë pas mesnatës.

Vidhet shtëpia e mërgimtarit në Livoq të Gjilanit

Policia e Kosovës ka raportuar për një vjedhje e cila ka ndodhur në fshatin Livoq të Gjilanit.

Katër të dyshuar tentojnë të vjedhin bankomatin me eksploziv

Katër persona të dyshuar kanë tentuar të kryejnë një vjedhje mëngjesin e ditës së djeshme në Suharekë.