Postet nga: Vjedhje

Suharekë – Të dyshuarit ia vjedhin armën me 134 fishekë

Një qytetar nga Suhareka ka njoftuar Policinë se persona të dyshuar kanë thyer me forcë një shtëpi që e kishte nën përkujdesje dhe ia kanë vjedhur një ...

VIDEO: Vjedhje në çerdhe të Prishtinës

Institucionet edukuese parashkollore kanë qenë cak i hajnave gjatë ditëve të fundit.

Arrestohet i dyshuari për vjedhje të telefonit

Dje rreth orës 19:30, në “Albi Mall”, në Veternik ka ndodhur një vjedhje.

Ia merr veturën për ta provuar, nuk ia kthen më gjilanasit

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në komunën e Gjilanit, i cili kishte mashtruar viktimën mashkull se do ta voziste veturën e tij, për ...

Komuna e Prizrenit zëvendëson fidanet e vjedhura në qytet

Komuna e Prizrenit ka filluar zëvendësimin e fidaneve të dëmtuara dhe të vjedhura në këtë komunë.

Gjilan, arrestohen të dyshuarit për vjedhje të rënda - FOTO

Dy persona janë arrestuar nga Policia në Gjilan nën dyshimet për disa vjedhje të rënda. Siç njofton Policia, tek të dyshuarit janë kapur edhe një numër ...

Ferizaj, i vidhet vetura nga garazhi

Një veturë është vjedhur gjatë ditës së djeshme në Ferizaj

Katër të arrestuar për vjedhje të veglave të punës në një punishte

 Katër persona janë identifikuar dhe arrestuar nga policia, si të dyshuar për vjedhje në Vushtrri.