Postet nga: Vjedhje

Prishtinë, hajnat ia vjedhin paratë dhe pasaportën shtetasit maqedonas

 

Pejë - I mituri pranon se kishte kryer mbi 20 vjedhje

Një i mitur është arrestuar në orët e mëngjesit të hershëm të ditës së djeshme në rrugën “Bill Klinton” në Pejë.

Fushë Kosovë - Ia vjedhin lopët nga stalla

Një rast i vjedhjes së rëndë është regjistruar gjatë ditës së djeshme në Fushë Kosovë.

Aktakuzë për grabitje e vjedhje të rëndë në Zubin Potok e Leposaviq

Prokuroria e Mitrovicës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Mitrovicë kundër të pandehurve S.V, A.R, XH.V, dhe D.G për veprat penale “...

I dyshuari që tallej me Policinë e Kosovës ekstradohet nga Mali i Zi

Për një kohë ishte në arrati dhe po kërkohej nga ana e policisë për grabitje. Leutrim Latifi i cili në shkurt të këtij viti është arrestuar ...

Gjykata e Pejës: Burg për 400 euro cigare të vjedhura

Gjykata e Pejës ka caktuar masën e paraburgimit të dyshuarit për vjedhjen në markete dhe restorant.

(VIDEO) Vjedhje në biznesin e printimit në Prishtinë

Dy persona kanë kryer një vjedhje më 24 prill të këtij viti.

Ferizaj, arrestohen dy gra për vjedhje të rrobave

Dje rreth orës 16:30, një person në Ferizaj ka raportuar në polici për një rast të vjedhjes i cili ka ndodhur në lokalin e tij.