Postet nga: vjedhja e vetures

Vidhet një Audi SQ7 në Gjilan, të dyshuarit kërkuan 100 mijë euro kompensim

Një burrë është ankuar në Policinë e Kosovës se një i dyshuar, shtetas i Maqedonisë së Veriut, në bashkëpunim me një të dyshuar tjetër ia kanë grabitur ...

Policia e Shqipërisë: I dyshuari për vjedhjen e veturës së ministrit Liburn Aliu është një 43-vjeçar nga Obiliqi

Policia e Shqipërisë ka thënë se i dyshuari për vjedhjen e veturës zyrtare të ministrit Liburn Aliu është një 43-vjeçar me inicialet B.S. nga ...

Policia jep detaje për vjedhjen e veturës zyrtare të ministrit Liburn Aliu

Policia e Kosovës ka thënë se sot rreth orës 04:30 të mëngjesit në pikën kufitare me Shqipërinë, në Qafë Morinë, e ka gjetur veturën ...

Detaje për vjedhjen e veturës zyrtare të ministrit Liburn Aliu

Mbrëmë rreth orës 22:30 dyshohet se është vjedhur vetura zyrtare e ministrit të Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu.

I vjedhin veturën, brenda kishte armë dhe para

Një person ka raportuar në Polici se disa persona të dyshuar dhe të panjohur deri më tash ia kanë vjedhur veturën.

Djalit të kandidatit për kryetar të Fushë Kosovës i vidhet vetura para shtëpisë

Një veturë e tipit BMW me ngjyrë të bardhë në vlerë rreth 13 mijë euro është vjedhur para shtëpisë së kandidatit për kryetar të Komunës së Fushë Kosovë...

Vodhën veturën të cilën ua konfiskoi shteti

Dy persona janë arrestuar nga policia në Prizren. Të njëjtit po dyshohen se kanë vjedhur veturën e tyre.

VIDEO: Vidhet vetura në pikë të ditës në Prishtinë

https://www.youtube.com/watch?v=3jzr__ax3ro&feature=youtu.be