Postet nga: visar ymeri

Ish-bashkëpartiaku kritikon Kurtin: Politikisht i theu hundët që në betejën e parë

Ish-kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka adresuar kritika ndaj ish-bashkëpartiakut të tij, Albin Kurti.

Ymeri kritikon fjalët e Veliut ndaj Osmanit: Janë të pahijshme dhe të papranueshme

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës Visar Ymeri, ka komentuar deklaratën e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliu, duke e cilësuar jashtëzakonisht të pahijshme dhe thelbë...

Opozita Anulon Protestën

Protesta e paralajmëruar për nesër nga partitë opozitare është anuluar.

KALLXO 360: Shtyhet Seanca për Rrahjen e Deputetëve

Në mungesë të deputetit të Vetëvebdosjes, Visar Ymeri, në Gjykatën themelore të Prishtinës ka filluar seanca e gjykimit në rastin e rrahjes së deputetëve.

Basha: Nuk Jam Këtu për Leksione

Ramush Haradinaj Bashën e quajti mik, ndërsa partinë që Basha drejton themel të asaj që Shqipëria është sot.

LVV: Serbia po u Afrohet Pasurive të Kosovës

Ymeri tha se nëse krijohet kjo komunë me shumicë serbe do të rrezikohet një pjesë e Kanalit të Ibër-Lepencit që kalon nëpër disa fshatra të Vushtrrisë ...

Opozita në Protestë me Një Arsye Shtesë

Para se tre deputetë të partive opozitare ta dorëzojnë në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për shqyrtimin e kushtetutshmërisë së zgjedhjes së Hashim Thaçit në ...

Bekim Haxhiu: Unë Nuk Jam Chuck Norris

Bekim Haxhiu: Unë Nuk Jam Chuck Norris

Në seancën e sotme gjyqësore, ku përballë ishin të akuzuarit Rexhep Selimi, Visar Ymeri dhe Besart Bujupi në njërën anë, dhe Bekim Haxhiu si i ...