Postet nga: Viktima

Arrestohet pasi shantazhoi gruan me të cilën ishte në lidhje me publikim të video incizimeve

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person i dyshuar  për shantazh.

Vrasja në Veternik, edhe tre të dyshuar në arrati

Policia e Kosovës njofton se gjatë natës së mbrëmshme gjatë një tentimi të grabitjes së një shtëpie, pronari i shtëpisë është ndeshur me 4 grabitësit, ...

Prishtinë - Gruaja kërkoi ndihmën mjekut pas sulmit nga burri i saj

Një person është arrestuar nën dyshimet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, e cila ka pësuar lëndime trupore.

Adoleshentja vdes në dush duke u përpjekur të kontrollojë telefonin

Një adoleshente në Francë vdiq nga goditjet që mori nga rryma elektrike, derisa po përpiqej të kontrollonte telefonin e saj në dush.

Prishtinë - Një burrë sulmohet me thikë nga persona të panjohur

Policia e Kosovës njofton se një burrë është therur më thikë në natën e mbrëmshme në rrugën “Rexhep Luci”, në kryeqytet.

Të shtëna në Çikago, dyshohet për shumë viktima

Policia e Çikagos ka njoftuar se nga të shtënat që kanë ndodhur mbrëmë në një spital, veç të plagosurve dyshohet se ka edhe të vrarë.

3 vjet burg të akuzuarit për mundësim prostitucioni viktimës 16 vjeçare

Gjykata Themelore në Gjilan ka shqiptuar Aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit N. M. në kohëzgjatje prej 3 burg si dhe dënim me gjobë prej 500 euro për shkak ...

Prishtinë, sulmohet fizikisht një person

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!