Postet nga: Viktima

Vetaksident në Gjonaj të Prizrenit, vdes një person

Nga një vetaksident që ka ndodhur sonte në Gjonaj të Prizrenit, ka vdekur një person.

Netanyahu: Izraeli e ktheu Hamasin “me vite prapa”

Bombardimi nëntëditor i Gazës nga ana e Izraelit “e ka kthyer Hamasin me vite prapa”, tha kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu.

Shkon në tre numri i viktimave nga aksidenti tragjik në Milot-Mamurras

Thellohet bilanci i viktimave të aksidentit tragjik në aksin rrugor Milot-Mamurras. Policia bën me dije se ka gjetur trupin e pajetë të një personi të tretë që udhëtonte ...

Intensifikohen bombardimet në Gaza, rritet numri i viktimave

Izraeli intensifikoi të premten sulmet ajrore dhe me artileri në Gaza, ndërsa militantët palestinezë të Hamasit vazhduan të hedhin raketa në drejtim të tij.

India regjistron mbi 200,000 viktima me koronavirus

Autoritetet indiane kanë thënë se në 24 orët e fundit kanë regjistruar 3,293 viktima me koronavirus, duke e çuar në mbi 200,000 totalin e viktimave në këtë shtet, prej shpë...

Aksidentohet një autobus, 23 të vdekur

Të paktën 23 njerëz kanë humbur jetën pasi një autobus u përplas në një shkëmb dhe ra në një greminë në Perunë juglindore.

Disa të plagosur nga një shpërthim në Turqi

Pesë persona u plagosën, në një autobus të policisë, kur një bombë e vendosur në rrugë shpërtheu në provincën jugore turke të Adanas, njoftojnë media shtetërore.

Të shtëna me armë, një i vrarë

Një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur pas disa të shtënave me armë të enjten në Washington jo larg Shtëpisë së Bardhë.