Postet nga: Viktima

Dyshime për sulm seksual, publikohet videoja e sulmit ndaj alpinistes Mrika Nikqi në Pejë (VIDEO)

Alpinistja Mrika Nikqi ka publikuar një video ku shihet duke u sulmuar nga një person në një rrugicë në qytetin e Pejës. Ajo ka treguar se sulmi ka ndodhur ...

Dhjetëra të vrarë përgjatë kufirit pranë Nagorno-Karabakut

Ushtarët armenë dhe azerbajxhanas kanë shkëmbyër zjarr artilerie pranë Nagorno-Karabakut, duke shkaktuar frikën e përshkallëzimit të ngjashëm me luftën e vitit 2020. Të ...

Goditi me veturë një fëmijë, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme kanë arrestuar një person nën dyshimin se përderisa ishte duke drejtuar veturën e tij e ...

Arrestohet burri që u filmua duke ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij

Personi që shihej në video duke ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij në Prizren, është arrestuar.

Spanjë - Një i vdekur pasi erërat e forta shembën skenën në koncert

Një burrë vdiq dhe të paktën 40 të tjerë u plagosën kur erërat e forta shkaktuan shembjen e pjesëve të një skene në një festival në Spanjë ...

Kosovë, një i vdekur dhe mbi 800 të infektuar me COVID-19 në një ditë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24-orët e fundit, një person ka vdekur nga COVID-19.

Tre të vdekur nga COVID

Në 24 orët e fundit janë shënuar tri vdekje si pasojë e Covid-19 në Kosovë.

Të paktën gjashtë të vdekur nga të shtënat në një paradë festive për 4 korrikun në periferi të Çikagos

Të paktën gjashtë persona kanë vdekur dhe 30 janë dërguar në spitale pas të shtënave në një paradë të 4 korrikut në periferi të Çikagos në Highland Park.